Podwykonawcy

L.P.  Podwykonawca Data zatwierdzenia Zakres
1. FHU Szymon Walentynowicz 10.11.2015 r. wycinka drzew
2. „IMKOP-BIS” Zakład Usługowy Bartłomiej Machuta 21.03.2016 r. roboty ziemne
3. Konsorcjum firm: (1) P.H.U.B. Piotr Pawlica (2) FENIKS-TM Sp. z o. o. 07.04.2016 r. roboty ziemne
4. PHU Elektro-Tel-Bud Robert Mąka 07.04.2016 r. budowa urządzeń teletechnicznych
5. Elektro-Bal Alicja Pariaszewska 07.04.2016 r. przebudowa SN i NN, roboty oświetleniowe
6. PLAST-BUD Zofia i Kazimierz Olszewscy Spółka Jawna 12.04.2016 r. budowa urządzeń wodnych i melioracyjnych
7. TRAKCJA PRKI S.A. 12.04.2016 r. przebudowa sieci WN
8. POLKAN Sp. z o.o. 12.04.2016 r. roboty kanalizacyjne i wodociągowe
9. Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. 18.05.2016 r. roboty budowlane - OUD
10. DOMOST Sp. z o.o. 25.05.2016 r. roboty mostowe i przejść ekologicznych
11. Jakub Kordek Firma Ogólnobudowlana KORDEK 09.06.2016 r. roboty mostowe
12. PKP Energetyka S.A. 04.07.2016 r. przebudowa urządzeń kolejowych
13. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Spółka z o.o. 27.07.2016 r. roboty wodociągowe i sanitarne
14. Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELEKOM WARMIA Sp. z o.o. 28.07.2016 r. roboty telekomunikacyjne
15. AARSLEFF Sp. z o.o. 04.08.2016 r. roboty mostowe
16. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ALPOL” 24.08.2016 r. roboty mostowe
17. GASCONTROL POLSKA Sp. z o.o. 05.09.2016 r przebudowa gazociągu
18. VIA POLONIA S.A. 12.09.2016 r. budowa ekranów akustycznych
19. MELBUD S.A. 24.11.2016 r. roboty odwodnieniowe
20. STRABAG Sp. z o.o. 22.12.2016 r. roboty bitumiczne
21. Lorena Sp. o o.o. 10.02.2017 r. roboty budowlane
22. Dome International Sp. z o.o. 10.02.2017 r. budowa magazynu soli
23. JP CONSTRUCTION Przemysław Wiśniewski 21.02.2017 r. budowa przejść ekologicznych
24. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Wiesław Ogrodowczyk. 06.03.2017 r. roboty ziemne
25. Zalewska Bogusława Halina Usługi Drogowo Brukarskie. 06.03.2017 r. roboty brukarskie
26. Jar-Tech Sp.  o.o. 24.03.2017 r. roboty brukarskie
27. BBR Polska Sp. z o.o. 21.04.2017 r. roboty mostowe
28. KAMKO Krzysztof Osiński 04.05.2017 r. roboty mostowe
29. Wołk Paweł Transport Drogowy – Usługi Koparko – Ładowarką 01.06.2017 r. zieleń drogowa
30. DYWIDAG - Systems International Sp.z o.o. 14.06.2017 r. roboty budowlane
31. BENEDYKT-1 Krzysztof Stradza 21.06.2017 r. roboty mostowe
32. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Wiesław Ogrodowczyk 30.06.2017 r. roboty mostowe
33. GZD Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 06.07.2017 r. wykonanie oznakowania pionowego
34. Saferoad Grawl Sp. z o.o. 12.07.2017 r. wykonanie oznakowania poziomego
35. Matallurgica Abruzzese SpA 08.08.2017 r. kompleksowe wykonanie ogrodzenia zbiorników retencyjnych oraz płotków naprowadzających dla płazów
36. Konsorcjum: 1.(Lider) – EKONOVA S.A. 2.(Partner) – Interasphalt Sp. z o.o. 07.09.2017 r. kompleksowe wykonanie, wraz z dostarczeniem materiału warstwy wiążącej z asfaltu lanego
37.  Saferoad RRS Polska Sp. z o.o. 27.10.2017 r. wykonanie drogowych barier ochronnych i barier ochronnych na obiektach mostowych

 

L.P.  Dalszy Podwykonawca Data zatwierdzenia umowy Zakres
1. KOW-BER S.C Ryszard Berk, Edward Kowalczyk 07.07.2016 r wykonanie instalacji sanitarnych OUD
2. KB INWESTYCJE Sp. z o.o 04.08.2016 r wykonanie stanu surowego budynku administracyjnego OUD
3. MAZ-ON SERVICE Rafał Mazonik 17.08.2016 r wykonanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej OUD
4. ZIG Sp. Z o.o. 17.08.2016 r. wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji OUD
5. Przedsiębiorstwo Budowlane „EXBAU'' Sp. z o.o. 22.09.2016 r wykonanie stanu surowego budynku warsztatowo-garażowego wraz z wykonaniem izolacji przeciwwodnej i ociepleniem fundamentów OUD
6. Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane PREFABET Sp. z o.o. 22.12.2016 r. sporządzenie dokumentacji warsztatowej konstrukcji stalowej budynku warsztatowo- garażowego oraz kompleksowa wykonanie konstrukcji stalowej ocynkowanej budynku warsztatowo- garażowego wraz z montażem OUD
7. GREKO-BIS Anna Radziszewska 15.02.2017 r.  wykonanie instalacji oświetlenia drogowego
8. MAR-DACH Mariusz Taraszkowski 10.03.2017 r. wykonanie dachów odwróconych na budynku administracyjnym, warsztatowo-garażowym i portierni wraz z obróbką attyk i parapetów oraz kompleksowa obudowa dachu i ścian zewnętrznych hali warsztatowo-garażowej OUD
9. KB INWESTYCJE Sp. z o.o. 15.05.2017 r. wykonanie tynków cementowych i tynków gipsowych na ścianach i sufitach w budynkach OUD
10. KOW-BER s.c. 15.05.2017 r.  wykonanie sieci zewnętrznych
11. Freyssinet Polska Sp. z o.o. 02.06.2017 r. sprężenie obiektu WD-9
12. Bitunova Sp. z o.o. 14.07.2017 r. wykonanie własną skrapiarką i z własnej emulsji asfaltowej skropienia międzywarstwowego
13.  „Gwarant PL” Sp. z o.o. 11.08.2017 r. dostawa i montaż bram stalowych z ościeżnicą
14. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „IZIMAT” Andrzej Łaszczych 11.08.2017 r. wykonanie, dostawa i montaż stolarki aluminiowej wraz z aluminiowymi łamaczami światła na budynkach administracyjno-socjalnym, warsztatowym i portierni
 
15. Rafał Popowski PHU AL.-KAR. 11.08.2017 r. kompleksowe wykonanie posadzek przemysłowych
16. ELEKTROINSTAL S.C. Mariusz Botuliński, Sławomir Garwoliński, Maciej Garwoliński, Iwona Garwolińska, Marzena Botulińska 18.08.2017 r. dostawa i montaż podnośnika hydraulicznego
17. I 2 Projekt Iwona Szymczak 13.09.2017 r. kompleksowe wykonanie szpachlowania oraz malowanie w budynku administracyjno – biurowym, warsztatowo – garażowym i portierni OUD
18. MATEUSZ TUROŃ MATTUR 13.09.2017 r. ustawienie ogrodzenia, płotków, furtek i bram
19. CONICA ŁUKASZ SZEWCZUK 18.10.2017 r. kompleksowe wykonanie nasadzeń