Personel

WYKONAWCA

 

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu (Lider) 
MOST Sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie (Partner) 

STANOWISKO IMIĘ NAZWISKO
Dyrektor Kontraktu Jerzy Sobolewski
PERSONEL GŁÓWNY
Kierownik Budowy Artur Węsierski
Kierownik Robót Drogowych Michał Zwonik
Kierownik Robót Mostowych Jerzy Dyrka
PERSONEL POMOCNICZY
Kierownik Robót Drogowych    Szymon Marciniak
Kierownik Robót Drogowych Paweł Przyciasa
Kierownik Robót Drogowych Jerzy Grygoruk
Kierownik Robót Drogowych Adam Harasimczuk
Kierownik Robót Mostowych  Wojciech Adamczyk
Kierownik Robót Mostowych Marek Sulewski
Kierownik Robót Mostowych Łukasz Siwek
Kierownik Robót elektroenergetycznych Janusz Jarka
Kierownik Robót Elektroenergetycznych WN Krzysztof Dumin
Kierownik Robót Elektroenergetycznych (przebudwa sieci SN i NN) Andrzej Lipiński
Kierownik Robót Elektroenergetycznych (przebuda sieci WN) Michał Fifowski
Kierownik Robót Elektroenergetycznych (przebuda sieci WN)  Grzegorz Drewnikowski
Kierownik Robót WOD-KAN Bogusław Silski
Kierownik Robót branży sanitarnej Wojciech Szatkowski
Kierownik Robót branży melioracyjnej Hanna Gancewska
Kierownik Robót teletechnicznych Jarosław Ingielewicz
Kierownik Robót branży ogólnobudowlanej Michał  Jaśkowski
Kierownik Robót branży sanitarnej Ksawery  Petters
Kierownik Robót branży sanitarnej Maciej Kicerman
Kierownik Robót branży sanitarnej w zakresie kanalizacji deszczowej Jan  Kamiński
Kierownik Robót branży konstrukcyjno-budowlanej Edward Hreczyński
Kierownik Robót branży konstrukcyjno-budowlanej Sebastian Popiel

KONSULTANT

MGGP S.A.

STANOWISKO IMIĘ NAZWISKO
EKSPERCI KLUCZOWI
Inżynier Kontraktu Krzysztof Kania
Inżynier Rezydent Marek Lesz
Główny specjalista ds. rozliczeń Danuta Marciniak
Główny specjalista ds. roszczeń Maria Meller
Główny specjalista ds. technologii i materiałów Roman Konopka
Główny weryfikator dokumentacji projektowej specjalności inżynieryjnej drogowej Jacek Kupiec
Główny weryfikator dokumentacji projektowej specjalności inżynieryjnej mostowej Anna Wasielewska
Główny Inspektor Nadzoru specjalności inżynieryjnej drogowej Andrzej Synowiec
Główny Inspektor Nadzoru specjalności inżynieryjnej mostowej Andrzej Marciniak
INNI EKSPERCI
Weryfikator dokumentacji projektowej specjalności: architektonicznej Marcin Szafarzyński
Weryfikator dokumentacji projektowej specjalności: konstrukcyjno-budowlanej Jan Gruszewski
Weryfikator dokumentacji projektowej specjalności inżynieryjnej: mostowej Krystyna Sterczewska
Weryfikator dokumentacji projektowej specjalności inżynieryjnej: drogowej Krystian Obidziński
Weryfikator dokumentacji projektowej specjalności inżynieryjnej: kolejowej Hanna Sułek
Weryfikator dokumentacji projektowej specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych Bartosz Wyczesany
Inspektor Nadzoru specjalności: konstrukcyjno-budowlanej Ihor Hnatiuk
Inspektor Nadzoru specjalności inżynieryjnej: mostowej Zygmunt Cichocki
Inspektor Nadzoru specjalności inżynieryjnej: drogowej Anna Kucharz
Inspektor Nadzoru specjalności inżynieryjnej: kolejowej Andrzej Flis
Inspektor Nadzoru specjalności: telekomunikacyjnych Benedykt Rogala
Inspektor Nadzoru specjalności: cieplnych, weyntylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych Gerard Stawicki
Inspektor Nadzoru specjalności: elektrycznej i elektroenergetycznej Waldemar Bogucki
Asystent Inspektora Nadzoru specjalności inżynieryjnej: drogowej Dawid Honisz
Asystent Inspektora Nadzoru specjalności inżynieryjnej: mostowej Agnieszka Wypych
Specjalista ds. rozliczeń Maria Granuszewska
Specjalista ds. technologii i materiałów Magadalena Konopka
Paweł Czekajło
Specjalista ds. nadzoru geotechnicznego Adam Ośko
Specjalista ds. nadzoru geologicznego w zakresie posadowienia obiektów budowlanych Radosław Jan Czopowicz
Specjalista ds. nadzoru przyrodniczego i ochrony środowiska Andrzej Jamiołkowski
Specjalista ds. nadzoru przyrodniczego i ochrony środowiska Lech Pietrzak
Specjalista ds. herpetologii Jerzy Łaźniewski
Lucjan Kleinschmidt
Łukasz Głowacki
Specjalista ds. wycinki i kształtowania zieleni Aleksandra Jasiulewicz
Specjalista ds. inżynierii ruchu Zbigniew Gustek
Specjalista ds. kontaktów ze społecznością i promocji Kinga Kamińska
Specjalista ds. umów z podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami Maciej Cynta
Specjalista ds. współpracy i umów z gestorami sieci  wakat  
Specjalista ds. sprawozdawczości Sylwia
Włodarczyk
Geodeta w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji Radosław Ickiewicz
Prawnik Maria Kowalik-Sobczak
Archeolog Michał Dziób
INNI
Personel biurowy Joanna Kozij
Personel pomocniczy Paulina Paciorek

 

ZAMAWIAJĄCY

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie 

STANOWISKO IMIĘ NAZWISKO
Kierownik Projektu  Roman Malicki
Zespół Kierownika Projektu Zbigniew Jankowski
Zespół Kierownika Projektu Krzysztof Wątły
Zespół Kierownika Projektu Joanna Hartwig
Zespół Kierownika Projektu Dariusz Zdrojewski